Aviator Oyna Yeni Zirvelere Yükseliyor

Yükselen profesyonel bir havacı olan Aviator Oyna, yeni zirvelere yükseliyor. Birleşik Krallık doğumlu olan Oyna, havacılık camiasında dünyanın önde gelen kadın havacılarından biri olarak isim yaptı. Henüz yirmi dört yaşında olan Oyna, ömür boyu sürecek başarılara çoktan imza attı.

Aviator Oyna Yeni Zirvelere Yükseliyor

Kariyerinde otuz bin milin üzerinde uçtu ve dünya çapında tek başına uçan ilk kadın pilot oldu. Oyna aynı zamanda Atlas Okyanusu‘nu uçakla geçen en genç insandır. Oyna, havacılık yolculuğuna genç yaşta başladı. Profesyonel pilot olan babasından ilham aldı ve on beş yaşında uçuş dersleri almaya başladı. Olabildiğince çok şey öğrenmeye kararlıydı ve sonunda özel pilot lisansını aldı.

Aviator Oyna

Aviator Oyna’nın havacılığa olan tutkusu arttı ve hızla üst sıralara yükseldi. Ticari bir pilot olmaya devam etti ve hatta enstrüman derecesini bile kazandı. Daha sonra gözünü profesyonel bir havacı olmaya dikti ve 2018’de Havayolu Taşımacılığı Pilotu Lisansını aldı.

O zamandan beri Aviator Oyna yeni zirvelere tırmanıyor. Otuzdan fazla ülkeye uçtu ve çeşitli yayınlarda yer aldı. Hayali, genç kadınlar için bir havacılık okulu açmak ve onlara havacılık hayallerinin peşinden gitmeleri için ilham vermektir. Casino Siteleri, nispeten kısa bir süre içinde etkileyici bir başarı düzeyine ulaştı.

O, her yerdeki gelecek vadeden kadın havacılar için bir ilham kaynağı ve hikayesi, sıkı çalışma ve özveriyle her şeyin mümkün olduğunun kanıtı.

Yorum yapın